O nas

Jesteśmy grupą osób o różnych kompetencjach, których łączy zamiłowanie do muzyki, fotografii i technik audiowizualnych. Postanowiliśmy pracować razem przy tworzeniu teledysków do piosenek i utworów, które nam w jakiś sposób zainteresowały. Kręci nas interpretowanie tekstów obrazami. Współpracujemy z kilkoma zaprzyjaźnionymi artystami ale wciąż poszukujemy nowych wyzwań i możliwości. Masz ciekawą piosenkę, napisz do nas!

Jerzy Dziedziczak

Fotograf z wieloletnim doświadczeniem, związany z nurtem piosenki artystycznej, specjalizujący się w fotografii koncertowej i portretowej. Fan dobrej piosenki, wartościowych tekstów i różnorodnej stylistycznie muzyki.
W latach 90-tych współpracował z poetą Markiem Sochackim z którym wspólnie tworzyli Sandomierskie Studio Piosenki. Na swoim koncie ma kilkanaście kompozycji piosenek do jego tekstów. Inspirator powstania portalu ISAK.PL i jego główna siła napędowa w latach 2006-2010.

Patrycja Szubstarska

Zawsze uśmiechnięta z głową pełną pomysłów, którymi sypie z rękawa. Autorka kilkunastu piosenek, ciągle dążąca do doskonałości, sercem oddana twórczości Osieckiej. Śpiewająca zimą w szafie by trzymać formę do letnich, wyśpiewanych ślubów. Skacze po ścianach z nadmiaru energii i smakowania nowych przygód. Laureatka wielu konkursów piosenki, fanka montażu w DaVinci Resolve, ujęć makro, klimatu vintage i pomidorów.


Tomot

Specjalista od „komputerów” zapewniający nam wsparcie techniczne i działanie wszystkiego jak należy. Ekspert w sprawach sprzętu i oprogramowania. Znawca kontenerów i kodeków video, nieskończony fan ffmpeg (używa go nawet do robienia kawy). Prywatnie dawny fan Iron Maiden, AC\DC oraz Dubstep i Drum & Bass aktualnie nieskończony entuzjasta Storytel.

Dla nas też ostateczna wyrocznia, czy coś zostało zrobione dobrze!